Members of the National Legislative Assembly, Republic of South Sudan

(A)   MEMBERS OF THE FORMER SOUTHERN SUDAN LEGISLATIVE

                ASSEMBLY

 

S/N

Name in Full

Title

Party

State

1

Hon. James Wani Igga

Speaker

SPLM

Central Eq.

2

Hon. Onyoti Adigo Nyikwac

Opposition/L

SPLM-DC

Upper Nile

3

Hon. Daniel Awet Akot

D/Speaker

SPLM

Lakes

4

Hon. Anthony Lino Makana

Minister

SPLM

Western Eq.

5

Hon. Awut Deng Achuil

Minister

SPLM

Warrap

6

Hon. Agnes Kwaje Lasuba

Minister

SPLM

Central Eq.

7

Hon. Barnaba Marial Benjamin

Minister

SPLM

Jonglei

8

Hon. David Deng Athorbei

Minister

SPLM

Lakes

9

Hon. Gier Chuang Aluong

Minister

SPLM

Jonglei

10

Hon. James Kok Ruea

Minister

SPLM

Jonglei

11

Hon. Dr. Luka T. Monoja

Minister

SPLM

Central Eq.

12

Hon. Madut Biar Yel

Minister

SPLM

Northern B.G.

13

Hon. Michael Makuei Lueth

Minister

SPLM

Jonglei

14

Hon. Nhial Deng Nhial

Minister

SPLM

Warrap

15

Hon. Nyalok Tiong Gatluak

Minister

SPLM

Unity

16

Hon. Paul Mayom Akec

Minister

SPLM

Lakes

17

Hon. Bangout Amum Okiech

Govt Chief W.

SPLM

Jonglei

18

Hon. Andrew Okong Ayom

Opp. Chief W.

SPLM-DC

Upper Nile

19

Hon. Aleu Ayieny Aleu

Chairperson

SPLM

Warrap

20

Hon. Prof. Barri A. Wanji

Chairperson

SPLM

Western B. G.

21

Hon. Timothy Tut Chuol

Chairperson

SPLM

Jonglei

22

Hon. Dengtiel A. Kur

Chairperson

SPLM

Jonglei

23

Hon. Daniel Deng Monydit

Chairperson

SPLM

Lakes

24

Hon. Joy Kwaje Eluzai

Chairperson

SPLM

Central Eq.

25

Hon. Kom Kom Geng

Chairperson

SPLM

Northern B.G.

26

Hon. Angelina Nyamouka Magoun

Chairperson

SPLM

Jonglei

27

Hon. James Lual Deng

Chairperson

SPLM

Warrap

28

Hon. Henry Dilah Odwar

Chairperson

SPLM

Eastern Eq.

29

Hon. Pascal Bandindi Uru

Chairperson

SPLM

Western Eq.

30

Hon. Debora Ajok Garang

Chairperson

SPLM

Unity

31

Hon. Dr. Martha Martin Dak

Chairperson

SPLM

Upper Nile

32

Hon. James Janka Duku

Chairperson

SPLM

Central Eq.

33

Hon. Stephen Ajongo Akol

Chairperson

SPLM

Northern B.G.

34

Hon. Rev. Mathew Mathiang Deang

Chairperson

SPLM

Unity

35

Hon. James Reat Gony

Chairperson

SPLM

Upper Nile

36

Hon. Mary Kiden Kimbo

Chairperson

Independent

Central Eq.

37

Hon. David Okuer Akwany

D/Chairperson

SPLM

Jonglei

38

Hon. Henry Omai Akolawin

D/Chairperson

SPLM

Upper Nile

39

Hon. Kur Akol Deng

D/Chairperson

SPLM

Upper Nile

40

Hon. Parmena Awerial Along

D/Chairperson

SPLM

Lakes

41

Hon. Umjuma Juma Sabil

D/Chairperson

SPLM

Western B. G.

42

Hon. Lucy Iyaya Loki

D/Chairperson

SPLM

Eastern Eq.

43

Hon. Kutin Bayak Gil

D/Chairperson

SPLM

Jonglei

44

Hon. Remijo Lasu Peter

D/Chairperson

SPLM

Central Eq.

45

Hon. Ruai Kuol Jal

D/Chairperson

SPLM

Unity

46

Hon. Jasmine Samuel Adakayi

D/Chairperson

SPLM

Western Eq.

47

Hon. Mary Atong Bak

D/Chairperson

SPLM

Warrap

48

Hon. Mary Nawai Martin

D/Chairperson

SPLM

Western Eq.

49

Hon. Mary Kiden Enoka

D/Chairperson

SPLM

Central Eq.

50

Hon. Akuot Deng Kawal

D/Chairperson

SPLM

Warrap

51

Hon. Gordon Matot Tut

D/Chairperson

SPLM

Lakes

52

Hon. Ngong Deng Gum

D/Chairperson

SPLM

Northern B.G.

53

Hon. Betty Achan Ogwaro

D/Chairperson

SPLM

Eastern Eq.

54

Hon. Asha Abboz Akuei

D/Chairperson

SPLM

Warrap

55

Hon. Abuk Malual Aken

Member

SPLM

Lakes

56

Hon. Abuk Payit Ayik

Member

SPLM

Upper Nile

57

Hon. Achol Barouk Akasha

Member

SPLM

Northern B.G.

58

Hon. Adeng Leek Deng

Member

SPLM

Jonglei

59

Hon. Agyou Agyou Thiep

Member

SPLM

Northern B.G.

60

Hon. Akon Bol Akok

Member

SPLM

Northern B.G.

61

Hon. Alfred Wol Acwal

Member

SPLM

Northern B.G.

62

Hon. Akon Diang Athian

Member

SPLM

Warrap

63

Hon. Akot Dau Niyok

Member

SPLM

Upper Nile

64

Hon. Angelo Lokinga Lohita

Member

SPLM

Eastern Eq.

65

Hon. Angoryang Mark Loifidi

Member

SPLM

Eastern Eq.

66

Hon. Arop Madut Arop

Member

SPLM

Warrap

67

Hon. Aya Janet Alex

Member

SPLM

Central Eq.

68

Hon. Bataria Mirror Maker

Member

SPLM

Unity

69

Hon. Beatrice Aber Samson

Member

SPLM

Eastern Eq.

70

Hon. Benjamin Malek Alier

Member

SPLM

Jonglei

71

Hon. Barnardo Kpasira Martin

Member

SPLM

Western B. G.

72

Hon. Bidali Moses Onesimo

Member

SPLM

Central Eq.

73

Hon. Bellario Ahoy Ngong

Member

SPLM

Northern B.G.

74

Hon. Bul Andrea Cosmas

Member

Independent

Eastern Eq.

75

Hon. Charles Majak Alier

Member

SPLM

Warrap

76

Hon. Charles Wello Onyony

Member

SPLM

Jonglei

77

Hon. Dr. David Nailo Mayo

Member

SPLM

Eastern Eq.

78

Hon. David Gai Chan

Member

SPLM

Jonglei

79

Hon. David Unyo Demey

Member

SPLM

Upper Nile

80

Hon. David Yien Bilieth 

Member

SPLM

Jonglei

81

Hon. Deng Dau Deng

Member

SPLM

Jonglei

82

Hon. Dousman Joyce James

Member

SPLM

Central Eq.

83

Hon. Elias Mathuc

Member

SPLM

Western B. G.

84

Hon. Elizabeth Adut Mel

Member

SPLM

Northern B.G.

85

Hon. Elizabeth Nyaluac Tap

Member

SPLM

Jonglei

86

Hon. Emelia Aluel Bol

Member

SPLM

Lakes

87

Hon. Elizabeth Nyawac Chol

Member

SPLM

Upper Nile

88

Hon. Fatima Nyawang Biliu

Member

SPLM

Unity

89

Hon. Festo Faustino Kumba

Member

SPLM

Western Eq.

90

Hon. Francis Lokurnyang Angou

Member

SPLM

Jonglei

91

Hon. Garang Deng Akong

Member

SPLM

Northern B.G.

92

Hon. Gatwech Lam Puoch

Member

SPLM

Upper Nile

93

Hon. Gathuak Riak Jak

Member

SPLM

Upper Nile

94

Hon. George Costa Faustino

Member

SPLM

Western Eq.

95

Hon. Grace Amo Alex

Member

SPLM

Eastern Eq.

96

Hon. Gadwani Lopuke Cormoi

Member

SPLM

Eastern Eq.

97

Hon. Henry Stephen Danga

Member

SPLM

Central Eq.

98

Hon. Ismail Mathew Mukhter

Member

SPLM

Central Eq.

99

Hon. Jacob Dau Kuol

Member

SPLM

Northern B.G.

100

Hon. James Gatkur Wishierbal

Member

SPLM

Unity

101

Hon. James Kueth Chol

Member

SPLM

Upper Nile

102

Hon. John Chol Machar

Member

Independent

Upper Nile

103

Hon. John Ivo Mounto

Member

SPLM

Upper Nile

104

Hon. John Jok Chol

Member

SPLM

Jonglei

105

Hon. Josephine Napwon Cosmos

Member

SPLM

Eastern Eq.

106

Hon. Julius Ajeo Moilinga

Member

SPLM

Eastern Eq.

107

Hon. Juma AlI Malau

Member

SPLM

Central Eq.

108

Hon. Juma Amiro Dobo

Member

SPLM

Western Eq.

109

Hon. June Malek Kur

Member

SPLM

Jonglei

110

Hon. Kong Dak Jishlive

Member

SPLM

Unity

111

Hon. Kornelio Mawien Dhor

Member

SPLM

Warrap

112

Hon. Kuany Ayom Deng

Member

SPLM

Warrap

113

Hon. Kuony War Jok

Member

SPLM

Jonglei

114

Hon. Kuot Deng Kuot

Member

SPLM

Warrap

115

Hon. Listisia Ihure Santino

Member

SPLM

Eastern Eq.

116

Hon. Machok Majong Jong

Member

SPLM

Warrap

117

Hon. Madalena Pita Emilion

Member

SPLM

Central Eq.

118

Hon. Majok Yak Majok

Member

SPLM

Warrap

119

Hon. Majok Dut Muorwel

Member

SPLM

Warrap

120

Hon. Maker Deng Malou

Member

SPLM

Jonglei

121

Hon. Manasseh Magok Rundial

Member

SPLM

Unity

122

Hon. Mark Lotede Lowi

Member

SPLM

Eastern Eq.

123

Hon. Mark Nyipouch Ubong

Member

SPLM

Western B. G.

124

Hon. Mary Rero Jwac

Member

SPLM-DC

Upper Nile

125

Hon. Martha Akuany Deng

Member

SPLM

Jonglei

126

Hon. Martha Atong Mansor

Member

SPLM

Upper Nile

127

Hon. Martin Ohuro Okeruk

Member

SPLM

Eastern Eq.

128

Hon. Mary Puru Michael

Member

SPLM

Central Eq.

129

Hon. Mary Nyaulang Ret

Member

SPLM

Jonglei

130

Hon. Mary Bicensio Wani

Member

SPLM

Central Eq.

131

Hon. Mat Ron War Roy

Member

SPLM

Upper Nile

132

Hon. Martha Ayuek Yac

Member

SPLM

Warrap

133

Hon. Mel Wal Achien Yor

Member

SPLM

Northern B.G.

134

Hon. Michael Muot Dieu

Member

SPLM

Unity

135

Hon. Mohammed Ahmed Musa

Member

SPLM

Western B. G.

136

Hon. Monica Ayen Maguat

Member

SPLM

Lakes

137

Hon. Nyachut Arok

Member

SPLM

Lakes

138

Hon. Negere Joseph Paciko

Member

SPLM

Western Eq.

139

Hon. Nibol Daniel Dhieu

Member

SPLM

Lakes

140

Hon. Nyanyang Lok Rich

Member

SPLM

Jonglei

141

Hon. Nyibol Bol Matip

Member

SPLM

Warrap

142

Hon. Ohidei Victor Omuho

Member

Independent

Eastern Eq.

143

Hon. Peter Bashir Gbandi

Member

SPLM

Western Eq.

144

Hon. Prof. Paul Logale Jumi

Member

SPLM

Central Eq.

145

Hon. Paulino Laku Kedia

Member

SPLM

Central Eq.

146

Hon. Peter Longole Kuam

Member

SPLM

Eastern Eq.

147

Hon. Philip Thon Leek

Member

SPLM

Jonglei

148

Hon. Ramadan El Amin

Member

SPLM

Western B. G.

149

Hon. Rebecca Atuet Makuet

Member

SPLM

Lakes

150

Hon. Riek Maniel Ayuel

Member

SPLM

Unity

151

Hon. Rejoice Bauda Simon

Member

SPLM

Western Eq.

152

Hon. Dr. Richard K. Mulla

Member

Independent

Western Eq.

153

Hon. Samuel Aban Achin

Member

SPLM-DC

Upper Nile

154

Hon. Samuel Duwar Deng

Member

SPLM

Warrap

155

Hon. Sebur John Mansuk

Member

SPLM

Central Eq.

156

Hon. Simon Deng Duang

Member

SPLM

Northern B.G.

157

Hon. Simon Malual Deng

Member

SPLM

Lakes

158

Hon. Suzan Wasuk Sokiri

Member

SPLM

Warrap

159

Hon. Timothy Taban Tuch

Member

SPLM

Jonglei

160

Hon. Dr. Theophilus Ochang Lotti

Member

SPLM

Eastern Eq.

161

Hon. Tongun Lado Rombek

Member

SPLM

Central Eq.

162

Hon. Tulio Odongi Ayahus

Member

SPLM

Eastern Eq.

163

Hon. Victoria Adhar Arop

Member

SPLM

Warraaap

164

Hon. Vosca Martin Kumbori

Member

SPLM

Western Eq.

165

Hon. Weu Kong Koyang

Member

Independent

Upper Nile

166

Hon. Zakaria Matur Makuer

Member

SPLM

Lakes

167

Hon. Dr. Riek Machar Teny

Vice President

SPLM

Upper Nile

168

Hon.

 

SPLM

Central Eq.

169

Hon.

 

SPLM

Central Eq.

170

Hon.

 

SPLM

Jonglei

 

(B).         FORMER MEMBERS OF THE NATIONAL ASSEMBLY OF THE REPUBLIC

OF SUDAN ELECTED FROM SOUTHERN CONSTITUTUENCIES AS    FOLLOWS:

 

S/N

Name in Full

Title

Party

State

1

Hon. Atem Garang D. Dekuek

D/Speaker

SPLM

Jonglei

2

Hon. Thomas Wani Kundu

Chairperson

SPLM

Central Eq.

3

Hon. Lidia Jok Chol

Chairperson

SPLM

Upper Nile

4

Hon. Goc Makuac Mayol

Chairperson

SPLM

Warrap

5

Hon. Ramadan Hassen Laku

Chairperson

SPLM

Central Eq.

6

Hon. Deng Tong Kuol

Chairperson

SPLM

Northern B.G.

7

Hon. John Gatnyai Thot

D/Chairperson

SPLM

Unity

8

Hon. Ketura Yona Ambara

D/Chairperson

SPLM

Western Eq.

9

Hon. Adelino Michael Wani

D/Chairperson

SPLM

Eastern Eq.

10

Hon. George Andrea Juma

D/Chairperson

SPLM

Western B.G.

11

Hon. Tut Kew Gatluak

D/Chairperson

NCP

Unity

12

Hon. Riek Gai Kok

Pres. Advisor

NCP

Jonglei

13

Hon. George Bureng Nyombe

Minister

SPLM

Central Eq.

14

Hon. Lual Achuek Deng

Minister

SPLM

Jonglei

15

Hon. Wek Mamer Kuol

State Minister

SPLM

Warrap

16

Hon. Rashid Adam Alallah

Member

SPLM

Western B.G.

17

Hon. Siro Garjuok Marino

Member

SPLM

Western B.G.

18

Hon. Nadia Mahajuob Babiker

Member

SPLM

Western B.G.

19

Hon. Jongkuc Johnson Kulang

Member

SPLM

Lakes

20

Hon. Bullen Kot Beny Adiak

Member

SPLM

Lakes

21

Hon. Alambeny Malith Riak

Member

SPLM

Lakes

22

Hon. Daniel Dhieu Matuet

Member

SPLM

Lakes

23

Hon. Jamal Juma Kakaya

Member

SPLM

Lakes

24

Hon. Rebecca Aluel Mayor

Member

SPLM

Lakes

25

Hon. Suzan Solomon Mamur

Member

SPLM

Lakes

26

Hon. Remzi Monyping Cier

Member

SPLM

Lakes

27

Hon. Caguor Aduong Manyang

Member

SPLM

Warrap

28

Hon. Wol Deng Aleu

Member

SPLM

Warrap

29

Hon. Rose Adau Deng

Member

SPLM

Warrap

30

Hon. Alma Jervas Yak

Member

SPLM

Warrap

31

Hon. Joseph Mathuc Mou

Member

SPLM

Warrap

32

Hon. Bona Bak Nyang

Member

SPLM

Warrap

33

Hon. Augustino Mathok Thok

Member

SPLM

Warrap

34

Hon. Ayak Ngor Malek

Member

SPLM

Warrap

35

Hon. William Ajel Deng Gai

Member

SPLM

Northern B.G.

36

Hon. Ajok Wol Atak Deng

Member

SPLM

Northern B.G.

37

Hon. Abraham Albino Kuot

Member

SPLM

Northern B.G.

38

Hon. James Aguer Alij

Member

SPLM

Northern B.G.

39

Hon. John Agany Deng

Member

SPLM

Northern B.G.

40

Hon. Akuot Chan Kuac

Member

SPLM

Northern B.G.

41

Hon. Akuar Gamar Ujieth

Member

SPLM

Northern B.G.

42

Hon. Salih Saeed Uko

Member

SPLM

Northern B.G.

43

Hon. Veronica Luis Renzi

Member

SPLM

Western Eq.

44

Hon. Samson Ezekiel Ndiko

Member

SPLM

Western Eq.

45

Hon. Justin Joseph Marona

Member

SPLM

Western Eq.

46

Hon. Pasquale Clement Batali

Member

SPLM

Western Eq.

47

Hon. Murad Meseka Dourania

Member

SPLM

Western Eq.

48

Hon. Jamal Lomongin Peter

Member

SPLM

Eastern Eq.

49

Hon. Paul Lotabu Mana

Member

SPLM

Eastern Eq.

50

Hon. Luis Wille Atiol

Member

SPLM

Eastern Eq.

51

Hon. Marko Lolibas Lojore

Member

SPLM

Eastern Eq.

52

Hon. Veronica Rodento Onzi

Member

SPLM

Eastern Eq.

53

Hon. Anita Allah-jabu Mursal

Member

SPLM

Eastern Eq.

54

Hon. Justin Erat Kerepi

Member

SPLM

Eastern Eq.

55

Hon. Natire Ann Grace

Member

SPLM

Eastern Eq.

56

Hon. Mathias Loye Obura

Member

SPLM

Eastern Eq.

57

Hon. Mary Nyiyom Lual

Member

SPLM

Central Eq.

58

Hon. Anthony Kudus Justin

Member

SPLM

Central Eq.

59

Hon. Joseph Dilli Lupara

Member

SPLM

Central Eq.

60

Hon. David Allemy Poru

Member

SPLM

Central Eq.

61

Hon. Paul Yoane Bonju

Member

SPLM

Central Eq.

62

Hon. Agnes Nyoka Peter

Member

SPLM

Central Eq.

63

Hon. James Angelo Celerino

Member

SPLM

Central Eq.

64

Hon. Oliver Mori Benjamin

Member

SPLM

Central Eq.

65

Hon. Lazarous Permena Farajalla

Member

SPLM

Central Eq.

66

Hon. Lilly Kiden Eluzaya

Member

SPLM

Central Eq.

67

Hon. Maker Thiong Maal

Member

SPLM

Jonglei

68

Hon. Jacob Duang Wan

Member

SPLM

Jonglei

69

Hon. Kuol Lual Awan

Member

SPLM

Jonglei

70

Hon. Eloren Allen Kulem

Member

SPLM

Jonglei

71

Hon. Elizabeth John Kuol

Member

SPLM

Jonglei

72

Hon. Munira Abdalwahab

Member

SPLM

Jonglei

73

Hon. John Badeng Chan

Member

SPLM

Jonglei

74

Hon. Imelda Modi Tartisio

Member

SPLM

Jonglei

75

Hon. David Thil Chol

Member

SPLM

Jonglei

76

Hon. Michael Chot Lul

Member

SPLM

Jonglei

77

Hon. Ann Lino Wor Abyei

Member

SPLM

Jonglei

78

Hon. Jok Jak Bom

Member

SPLM

Upper Nile

79

Hon. Elia Ullan Jongo Wako

Member

SPLM

Upper Nile

80

Hon. Ali Adillan Nur-aldin

Member

SPLM

Upper Nile

81

Hon. Asha Abdalsalam Alawad

Member

SPLM

Upper Nile

82

Hon. Cecilia Achuil Mathew

Member

SPLM

Upper Nile

83

Hon. Deng Chol Deng

Member

SPLM

Upper Nile

84

Hon. Deng Goch Ayuel

Member

SPLM

Upper Nile

85

Hon. Fatima Kur Chol

Member

SPLM

Upper Nile

86

Hon. Bur Gatwich Kuny

Member

SPLM

Upper Nile

87

Hon. Lang Tap Lam

Member

SPLM

Unity

88

Hon. Puok Bol Mut

Member

SPLM

Unity

89

Hon. Mary Yual Badeng

Member

SPLM

Unity

90

Hon. Nadia Arop Dudi

Member

SPLM

Unity

91

Hon. Majok Dau Chol Lak

Member

SPLM

Unity

92

Hon. Michael Rut Koryom

Member

NCP

Jonglei

93

Hon. Benjamin Bol

Member

SPLM-DC

Upper Nile

94

Hon. Johnson Ollami

Member

SPLM-DC

Upper Nile

95

Hon.Mayiik Ayii Deng

Member

SPLM

Warrap

96

Hon.

Member

SPLM

Warrap

 (C) MEMBERS APPOINTED UNDER ARTICLE 94(2)(B) AS FOLLOWS:

 

S/N

Name in Full

1

Mr. Lual Ding Wol

2

Mr. Alfred Lado Gore

3

Mr. Martin Elia Lomuro

4

Mr. Joseph Monytuil Weijang

5

Mr. Jacob Kenyi Leju

6

Ms. Sabina Dario Lokolong

7

Ms. Gloria Philemon Baime

8

Gen. Salva Mathok Gengdit

9

Mr. Agoth Ngot Riiny

10

Mr. Elia Emilio Kheir el Seed

11

Mr. Makuac Majok Akot

12

Mr. Majur Babur Ajala

13

Dr. William Othwon Awer

14

Mr. Gatluak Ruon Nyuot

15

Mr. Abraham Biar Deng

16

Mr. Isaac Deng Tur Agok

17

Mr. Reath Muoch Tang

18

Mr. John Wiyual Nguot

19

Mr. Domach Gatpan

20

Mr. Martin Mabil Kong

21

Gen. Alison Manani Magaya

22

Mr. Caeser Baya Loyala

23

Mr. Ubuch Ujwok Akuo

24

Mr. Peter Samuel Mogga

25

Mr. Scopas Taban Lokubang

26

 Sultan Tem Kuac Ngor

27

Mr. Deng Majok Athian

28

Ms. Mary Jervas Yak

29

Mr. Paulino Wanawilla Unango

30

Mr. Oyai Deng Ajak

31

Mr. John Luk Jok

32

Mr. Kosti Manibe Ngai

33

Ms. Jemma Nunu Kumba

34

Ms. Awel Mawien Atem

35

Ms. Nyanaciek Nhial Majiit

36

Ms. Sarah Benjamin Gabriel

37

Mr. Akol Paul Kordit

38

Mr. Peter Charlaman Chawach

39

Ms. Georgeta Lat Mading de Bilkuei

40

Mr. Simon Deng Bol

41

Bishop Gabriel Roric Jur Yor

42

 Ms. Fadwa Chwei Deng Yol

43

Mr. Anthony Jervase Yaak

44

Mr. Pitia Solomon Nyambur

45

Ms. Sophia Pal Gai

46

Mr. Franco Akech Ring

47

Mr. Wilson Lodiong Sebit

48

Mr. John Mourcol Mayiei

49

Mr. Peter Mariel Deng

50

Mrs. Adriana Ali Khamis

51

Mr. Mayom Kuoc Malek

52

Dr. Stanslauas Wani Jada

53

Eng. Sebit Abbe Worijibi

54

Mrs. Ayen Luka Baak

55

Gen. Peter Kozia Cirillo

56

Prof. Ajang Bior Duot

57

Mr. Clement Khamis Komoyangi

58

Mrs. Abuk Ngong Nyinkuany

59

Dr. Toby Maduot Parek

60

Mr. Philip Palet Gadin

61

Mr. John Paul Lako

62

Mrs. Margaret Samuel Aru Bol

63

Prof. Francis Ben Ataba

64

Mr. James Sigin Banak

65

Mr. Gabriel Guot Guot

66

Ms. Genivia Eliaba Jenaba